top of page

Self Kobido
by Koki

Jedyne takie warsztaty

masaż kobido 
kinesiotaping
joga restoratywna

EWA-16.jpg

Autorskie  warsztaty mające nauczyć Cię automasażu twarzy na bazie kobido. 

Pragnę nauczyć kobiety czerpać przyjemność z z dbania o siebie stąd pomysł aby uchylić rąbka tajemnicy masażu kobido i wpleść go w codzienność każdej z nas.

Co dwa miesiące organizuje warsztat w studio uczący kobiety jak zadbać o siebie i dłużej zachować promienny wygląd  skóry twarzy, szyji i dekoldu.

Najbliższe terminy warsztatów na rok 2024

  • 27 kwietnia

  • 25 maja

  • 27 lipca

  • 2 listopada

Jak wyglądają warsztaty? 

 

Połączymy przyjemne z pożytecznym! Kobiece spotkanie, nauka automasażu twarzy i joga restoratywna. Wyjdziesz z warsztatów zrelaksowana jak nigdy!

Kameralna formuła (grupy 7 osobowe) zapewniają najwższy komfort warsztatów.

Zapraszam Cię w piękną podróż do krainy self love. Głęboko przyjrzymy się sobie, swoim twarzom. Spróbujemy odnaleźć wewnętrzną miłość i akceptację dla każdej swojej niedoskonałości. Przekonam Cię o Twoim pięknie i potencjale który w Tobie drzemie. W duchu zaufania i self care nauczymy się dbać o swoją skore twarzy za pomocą metod masażu Kobido do którego już od roku Was zapraszam. Oprócz tego pokaże Ci ile dobroci może przynieść face kinesiotaping i jak przyjemne może być dbanie o siebie. Po wszystkim wyjdziesz silniejsza i bardziej pewna swojego piękna. 

Potem odpłyniesz w objęciach jogi restoratywna czyli jogi „ na leniucha” będziemy delikatnie rozciągać ciało w pozycjach dających przestrzeń do oddechu głowy. 

4 godziny warsztatu
I część 10:30-13:00 nauka automasażu twarzy bazującego na Kobido + kinesiotaping
13:00-13:30 przerwa na herbatę i poczęstunek 

II część 13:30-14:30 joga restoratywna 

*obszerny pakiet materiałów do domu

*voucher ze zniżką -30% na masaż kobido+kiesiotaping u mnie

*miesięczny darmowy dostęp do bazy nagań jogi ze mną (na grupie na facebooku) abyś mogła łatwiej rozpocząć ścieżkę self care

*25 ruchów na bazie Kobido które efektywnie pomogą Ci zlikwidować lub spłyciś zmarszczki

*minimum 4 aplikacje kinesio (zawsze jeśli są inne potrzeby pokazuje dodakowe aplikacje tak aby warsztat był dopasowany do Was)

*poczęstunek, kawa, herbata, woda

*nauka rozluźnienia na jodze restoratywnej z myślą przełożenia zajęć na warunki domowe tak abyś zdobyła kolejne, przyjemne narzędzia do efektywnej opieki ad sobą

*kontakt ze mną po warsztatach w razie pytań

koszt: 290 zł (termin kwietniowy i majowy)

340 zł (termin lipcowy i listopadowy)

Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Tylko zakup miejsca jest gwarancją udziału w warsztacie.

Jeśli po zakupie okaże się, że nie możesz wziąć udziału w warsztacie, możesz oddać swoje miejsce komuś innemu, jednak poinformuj mnie o tym wcześniej. W przypadku potrzeby zwrotu zakupionego miejsca, zgłoś nam to do 14 dni przed rozpoczęciem się wydarzenia, a zwrócimy Ci 50% ceny. Po tym terminie opłata jest bezwrotna.

Całkowity czas 4h

ul. Kerna 16 m 16

Łódź, 3 piętro

Prowadzi Ewa Świerczyńska

Jak się zapisać?

Napisz do mnie na biuro.kokiyoga@gmail.com

lub na instagramie

bottom of page