top of page

Self Kobido
by Koki

Jedyne takie warsztaty

masaż kobido 
kinesiotaping
joga restoratywna

Sharpening Preview.jpg

Autorskie  warsztaty mające nauczyć Cię automasażu twarzy na bazie kobido. 

Pragnę nauczyć kobiety czerpać przyjemność z z dbania o siebie stąd pomysł aby uchylić rąbka tajemnicy masażu kobido i wpleść go w codzienność każdej z nas.

Co dwa miesiące organizuje warsztat w studio uczący kobiety jak zadbać o siebie i dłużej zachować promienny wygląd  skóry twarzy, szyji i dekoldu.

Najbliższe terminy warsztatów na rok 2023

  • 23 września

  • 28 października

  • 2 grudnia

Jak wyglądają warsztaty? 

 

Połączymy przyjemne z pożytecznym! Kobiece spotkanie, nauka automasażu twarzy i joga restoratywna. Wyjdziesz z warsztatów zrelaksowana jak nigdy!

Kameralna formuła (grupy 7 osobowe) zapewniają najwższy komfort warsztatów.

Zapraszam Cię w piękną podróż do krainy self love. Głęboko przyjrzymy się sobie, swoim twarzom. Spróbujemy odnaleźć wewnętrzną miłość i akceptację dla każdej swojej niedoskonałości. Przekonam Cię o Twoim pięknie i potencjale który w Tobie drzemie. W duchu zaufania i self care nauczymy się dbać o swoją skore twarzy za pomocą metod masażu Kobido do którego już od roku Was zapraszam. Oprócz tego pokaże Ci ile dobroci może przynieść face kinesiotaping i jak przyjemne może być dbanie o siebie. Po wszystkim wyjdziesz silniejsza i bardziej pewna swojego piękna. 

Potem odpłyniesz w objęciach jogi restoratywna czyli jogi „ na leniucha” będziemy delikatnie rozciągać ciało w pozycjach dających przestrzeń do oddechu głowy. 

Orientacyjny plan warsztatów:

(plan może ulec drobnym zmianom w zależności od edycji - zerknij tutaj aby upewnić się, że godzina rozpoczęcia i zakończenia warsztatu jest taka samam jak w orientacyjnym planie)


I część 11:00-13:30 nauka automasażu twarzy. bazującego na Kobido + kinesiotaping
13:30-14:00 przerwa na herbatę i poczęstunek 

II część 14:00-15:00 joga restoratywna 

koszt: 250,- zł (od 2024 roku cena zmienia się na 300 zł)

Liczba miejsc jest mocno ograniczona. Tylko zakup miejsca jest gwarancją udziału w warsztacie.

Jeśli po zakupie okaże się, że nie możesz wziąć udziału w warsztacie, możesz oddać swoje miejsce komuś innemu, jednak poinformuj mnie o tym wcześniej. W przypadku potrzeby zwrotu zakupionego miejsca, zgłoś nam to do 14 dni przed rozpoczęciem się wydarzenia, a zwrócimy Ci 50% ceny. Po tym terminie opłata jest bezwrotna.

Całkowity czas 4h

ul. Kerna 16 m 16

Łódź, 3 piętro

Prowadzi Ewa Świerczyńska

Jak się zapisać?

Napisz do mnie na biuro.kokiyoga@gmail.com

bottom of page