11079369_1416162385358879_25937799557667

Ewa Świerczyńska

Jogę praktykuje od 7 lat, lecz moje pierwsze "jogiczne" podrygi pamiętają czasy szkoły podstawowej gdzie razem z moją sąsiadką przez ścianę codziennie wstawałyśmy aby praktykować powitanie słońca - jeszcze nie do końca rozumiejąc o co w tych chodzi. Ale już wtedy poczułam, że to coś dobrego.  Jestem absolwentką kursu nauczycielskiego Hatha jogi u Janusza Szopy. Jestem też certyfikowaną nauczycielką jogi na chustach. Czuje się najmocniej związana z jogą iyengarowską i taki właśnie kurs w tej chwili kończę u Konrada Kocota i Katarzyny Złotkowskiej-Kałamańskiej. Doświadczenie zbierałam w Kanadzie i Polsce na wielu warsztatach min. u Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego. Na co dzień prowadzę zarówno zajęcia grupowe jak i prywatne, specjalnie dopasowane do Ciebie.

Jakiś czas temu poznałam podróżowanie autostopem i totalnie się w tym zakochałam. W wakacje 2018 "zafundowałam" sobie podróż z Łodzi aż do Iranu, rok później zjeździłam wschodnie wybrzeże Hiszpanii. Byłam w Peru gdzie bardzo blisko poznałam się z Machu Picchu i Kanionem Colca. Po tych trekingach poczułam, że poradzę sobie ze wszystkim. 


W jodze najważniejsze jest dla mnie to co w podróżach: poczucie przestrzeni, oddechu i świadomego wejrzenia wewnątrz siebie. Połączenie beztroski z uziemieniem. Poczucie ruchu i swojego ciała, powietrza i ziemi. Bo otwierając ciało otwieramy serce.

 
 

pytania terminy zapisy

  • Facebook
  • Instagram

Dziękujemy za przesłanie!