Zajęcia

Przeczytaj co możesz u mnie znaleźć i w jaki sposób zadbasz o swoje zdrowie.

Joga ogólna

Joga holistyczna, na tych zajęciach odnajdzie się osoba na każdym etapie swojej przygody. Pracujemy nad różnymi partiami ciała. Łączę tutaj rożne style jogi, ale przede wszystkim wyróżnia się klasyka  B.K.S Iyengara. 

Joga restoratywna

Zajęcia na których skupiam uwagę na odpoczynku i głębokim relaksie. Nie będzie tutaj szybko ale dokładnie i delikadnie. Będę rozmiękczać Twoją głowe i ciało tak aby głęboko ale aktywnie odpoczeło. Możesz zabrać ciepłe skarpetki ;)

Karmazynowa joga

Od czasu do czasu w soboty pojawi się Karmazynowa joga - to spotkania kobiece. Wieczorne asany, uzdrawiające dźwięki i rytuały kojące serce. Dużo będzie na tych spotkaniach intuicji i Waszej energii, której dam się poprowadzić. W aktualnościach będą pojawiać się terminy, na które można się zapisywać przez stronę, mailowo lub przez media społecznościowe.

Joga kręgosłupa

Łagodna praktyka skupiona na polepszeniu stanu Twojego kręgosłupa. Techniki będą różne, ale skutecznie pomogą rozwiązać kwestie bolących pleców. Zapraszam każdego, a szczególnie osoby długo siedzące przy biurku czy stojące wiele godzin dziennie.

Cennik

4 zajęcia

120,- zł cena jednego wstępu 30,- zł

6 zajęć

140,- zł cena jednego wstępu 23,30,- zł

8 zajęć

160,- zł cena jednego wstępu 20,- zł

pojedyńcze wejście 35,-zł

pojedyńcze wejście na jogę poranną 30,- zł

jak zapisać się na zajęcia?