top of page

Opieka indywidualna

Na czym polega opieka indywidualna?​

 • Zajęcia trwają do 60 minut;

 • będziesz dostawać prace  domowe;

 • praktyka będzie dostosowana do Ciebie i Twoich potrzeb.

 • w razie pytań zawsze możesz się ze mną skontaktować i zapytać.

Zaczniemy od znalezienia celu naszych spotkań dokładnie opowiesz mi o swoich dolegliwościach i zaplanuje praktykę tak aby w jak najefektyniejszy sposób Ci pomoc. Będziemy dbać o Twoje zdrowie i dążyć do tego żeby łatwiej Ci się żyło. 

Jeśli czujesz, że potrzebujesz intensywniej zająć się swoim zdrowiem zapraszam Cię do studia.

Cennik

zajęcia pojedyncze  indywidualne

160,-zł

pakiet 5 zajęć indywidualnych

750,-  (jedne zajęcia 150,-zł)

pakiet 10 zajęć indywidualnych

1400,- (jedne zajęcia 140,-)

W wypadku odwołania spotkania na krócej niż 24 godz. przed – obowiązuje opłata jak za zajęcia, które się odbyły.

Regulamin zajęć jogi:

Stan zdrowia

 1. Zapisując się na zajęcia Uczestnik deklaruje, że potwierdza dobry stan zdrowia, dopuszczający do udziału w zajęciach oraz że bierze udział w zajęciach na własną odpowiedzialność.

 2. Zawsze należy poinformować prowadzącego o stanie zdrowia. Wszelkie dolegliwości zdrowotne, przebyte urazy, kontuzje należy bezwzględnie zgłosić prowadzącemu przed rozpoczęciem zajęć.

 3. Kobiety w ciąży powinny zgłosić ten fakt prowadzącemu przed zajęciami. Zajęcia jogi muszą być prowadzone pod opieką osoby przeszkolonej w tym kierunku i tylko w odpowiednim okresie ciąży.

 4. W przypadku odniesienia urazu, kontuzji, wystąpienia złego samopoczucia lub niepokojących objawów, takie jak wzrost ciśnienia, ból w kręgosłupie lub w stawach, napięcie w oczach lub inne w czasie zajęć, Uczestnik powinien natychmiast zgłosić się do prowadzącego i poinformować go o swojej dolegliwości.

 5. Do ćwiczeń nie należy przystępować z pełnym żołądkiem (minimum jedna godzina odstępu po lekkim posiłku, trzy godziny po cięższym), po długotrwałym pobycie na słońcu lub po wizycie w saunie.


Zasady uczestnictwa w zajęciach:

 1. Uczestnicy proszeni są o punktualność, to znaczy o przybycie ok. 10 minut przed umówioną wizytą. Wizyta umówiona na godzinę np. 8:00 oznacza, że jest to godzina rozpoczęcia zajęć. W przypadku spóźnienia się na zajęcia z winy uczestnika zaęcia zostaną skrócona o czas spóźnienia. 

 2. Uczestnik zajęć ma obowiązek odwołać zajęcia 24 godziny przed rozpoczęciem się zajęć w innym wypadku ma obowiązek opłacić je jak za odbyte zajęcia. W przypadku posiadania aktywnego karnetu zajęcia są skreślane automatycznie.

 3. Każde zajęcia stanowią całość, nie należy się spóźniać ani wychodzić przed ich zakończeniem. Osoby rażąco spóźniające się na zajęcia nie będą na nie wpuszczane

 4. Instruktor ma prawo odmówić przystąpienia do zajęć jogi bez podania powodu lub/ i odwołać je w dowolnym momencie.

 5. Zasady korzystania z Voucherów: vouchery opłacane są z góry, mają formę imienną (wykorzystać może je jedynie osoba wskazana na karnecie, voucher musi być podpisany inaczej może zostać nieprzyjęty), przeznaczone są do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy  od jego wydania – termin jest ściśle określony i wpisany na karnecie.

 6. Prowadzący nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku nieprzestrzegania regulaminu.

 7. Prowadzący zajęcia ma prawo odmówić przeprowadzenia zajęć bez podania powodu.

 8. Każdy z klientów jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym Regulaminem, a przystąpienie do wykonania usługi oznacza jego akceptację.

 9. Każdy klient, który kupuje karnet jest poinformowany o regulaminie i jest zobowiązany do zapoznania się z nim.

telefon 

660061123

obserwuj mnie

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
bottom of page